Zespół na każdą uroczystość...


Zespół Make Me Feel cieszy się dużym zainteresowaniem w branży muzycznej. Są to młode utalentowane osoby, w których tętni życie i rozpiera energia. Pięcioosobowy zespół muzyczny. Śpiewają w nim niezastąpieni wokaliści, Eryk i Żaneta oraz grają w nim zawodowi muzycy. 

 

Reprezentują muzykę różnego typu i gatunku co jest ich niewątpliwym atutem m.in. Blues, Pop, Rock, Swing, Country, Soul, Rock&Roll, Reggae, Dance lat 60', 70’, 80’, 90’-tych, stare legendarne szlagiery i oczywiście obecne hity. Na uroczystościach typowo rodzinnych nie może oczywiście zabraknąć muzyki Disco Polo, którą mają w swoim repertuarze pod dostatkiem. Swój wysoki poziom muzyczny zawdzięczają długoletniej pracy, a także warsztatom udoskonalającym u nauczycieli od emisji głosu itp. m.in. Jolanty Kawczyńskiej czy Wojciecha Smyka

Mieli okazję stać na jednej scenie z Krzysztofem Ibiszem czy Joanną Jabłczyńską.


"...Każdy czas poświęcony muzyce jest prawdziwy i z serca, ponieważ gramy dla Państwa z uczuciem..."

 

Talent to ich drugie imię!

 

Zespół znany jest z profesjonalnej współpracy z najlepszymi wykonawcami m.in. z grupą "The Postman" (polscy "The Beatles"), czy grupą "Pa Pa D", przed którą mieli okazję supportować podczas koncertu w Warszawie. Między innymi mieli okazję współpracować z formacją "Piękni i Młodzi" oraz Zenonem Martyniukiem z zespołu Akcent. Zespół ceniony jest w całej Polsce, jako wyjątkowy dar muzyczny na rynku w tej branży. Kolejnym atutem są występy na polskiej telewizyjnej scenie muzycznej m.in. w "Tak to leciało".

Członkowie zespołu mają za sobą wieloletnie doświadczenie

w prowadzeniu imprez tanecznych takich jak: wesela, bale, studniówki, eventy, koncerty, itp.

 

Profesjonalnie prowadzą biesiadę weselną, a także bawią wszystkich swoją charyzmą przy różnego rodzaju konkursach i zabawach oczepinowych.

 

Praca z nimi to gwarancja udanej imprezy, a także zero ryzyka.

 

Specjalizują się także w przyjęciach prymicyjnych dla nowo wyświęconych kapłanów - neoprezbiterów, weselach prymicyjnych - Prymicjach, a także na weselach bezalkoholowych, weselach bez muzyki Disco Polo.


Są laureatami wielu konkursów wokalnych jak i instrumentalnych,

a także cechuje Ich wyjątkowa osobowość. Każda jednostka wnosi

w zespół coś innego, co wyróżnia Ich z pośród innych.

 

Gwarantują niezapomniane chwile, wrażenia i emocje, które na długo zapadają w sercu. Muzykę jaką prezentują to odzwierciedlenie marzeń.

Obszar działania: województwo mazowieckie, głównie Warszawa

i okolice, ale chętnie odwiedzą inne zakątki naszego kraju.

Najwyższa jakość usług, i zadowolenie słuchacza to to co Ich wyróżnia z pośród innych.

Wokaliści zespołu Make Me Feel - Żaneta i Eryk, mieli okazję i przyjemność w 2005 roku supportować przed koncertem i wyjątkowym wydarzeniem w Miejskim Ośrodku Kultury. Alicja Majewska miała swój Koncert Charytatywny w Domu Rzemiosła w Sochaczewie. Śpiewać przed taką osobowością dało Im możliwość rozwijania swojego talentu wokalnego.

 

Brali udział w castingach do "Idola", "Szansy na Sukces", "X Factor", "Debiuty-Opole" gdzie mogli spędzać czas w klimacie różnej muzyki ze znakomitymi muzykami i wokalistami z branży muzycznej, z którymi do dziś współpracują.

 

Próbowali także swoich sił w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland" gdzie zostali zaproszeni na przesłuchanie. Ważną kwestią jaką warto podkreślić jest to, że wokaliści Make Me Feel zostali przydzieleni do ścisłej czołówki najlepszych wokalistów w Polsce.

 

Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo!

 

Make Me Feel to dobry wybór.

Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich!

 

***ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG***

Zespół Make Me Feel Najlepszy wybór należy do Ciebie
ZOBACZ NASZE FILMY
ZOBACZ NASZE FILMY