Duet wokalny Żaneta i Eryk + Perkusista


Duet wokalny + Perkusista
Duet wokalny + Perkusista

Make Me Feel przygotował dla Państwa wyjątkową alternatywę oferując swoje usługi muzyczne jako duet wokalny w połączeniu z grą perkusisty.

 

Idąc z duchem czasu Make Me Feel daje Wam możliwość wyboru oprawy Waszej imprezy i oddaje w Wasze ręce jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i niezastąpiony DUET WOKALNY - ŻANETĘ i ERYKA

oraz profesjonalnego

PERKUSISTĘ – PAWŁA,

który podczas imprezy gra na perkusji akustycznej.

 

Gra na żywym instrumencie powoduje, że Goście, którzy bawią się na imprezie tak naprawdę czują i lepiej reagują na muzykę, reagują na jej dźwięk, jej każde uderzenie - potęgując doznania muzyczne - właśnie o to nam chodzi.

 

Razem tworzą wspaniałą wyżej wspomnianą alternatywę powstałą szczególnie dla Zleceniodawców szukających oprawy muzycznej w przystępnej, konkurencyjnej cenie.

 

Postawiliśmy na perkusję akustyczną, która będzie wyjątkowym dodatkiem, zwłaszcza dla odbiorców lubiących dźwięk akustyczny talerzy, werbla czy tomów oraz okazałej części zestawu basowej centrali, która pod kątem wizualnym świetnie prezentuje się również na każdej imprezie.

 

Kolejnym dodatkiem, który zawsze towarzyszy nam na imprezach jest możliwość doboru kolorystyki oraz wielkości perkusji akustycznej pod kolor wystroju sali, ścian czy koloru przewodniego danej imprezy.