O nas


Śpiew i Muzyka dla nas to nie tylko melodia, nuty, rytmika i zabawa, ale także przyjemność oddanie siebie, swoich uczuć, oddanie serca, otworzenie się duchowo i emocjonalnie, co porusza nas wewnętrznie. Śpiewamy i gramy to co nam w duszy gra, to co wypływa z naszego serca, co kochamy i staramy się żeby inni też to pokochali.

 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO

FANPAGE'A NA FACEBOOK'U

!!! KLIKNIJ !!!

 

Poniżej przedstawiamy sylwetki każdego z członków zespołu

Make Me Feel

 


 

ŻANETA "ŻANETTA_ŻYLETTA" JĘDRZEJCZAK
ŻANETA "ŻANETTA_ŻYLETTA" JĘDRZEJCZAK

KOCHA ŚPIEWAĆ !!! 

... to Jej pasja
Brała udział w wielu konkursach wokalnych gdzie była ceniona przez wielu znających się na rzeczy yurorów.

Zauważona przez Roberta Leszczyńskiego i Urszulę Dudziak na castingu do "Debiutów Opola" za niezwykły wokal, który spowodował dreszcze na ich plecach.

Brała czynny udział w występach wokalnych na rzecz kultury miasta. Śpiewała na
Muszli Koncertowejdając ogromną przyjemność publiczności swoją postawą sceniczną i wokalem. W sierpniu 2009 roku miała przyjemność brania udziału w programie "Tak To Leciało"


13 marca 2006 roku brała udział w 
X Konkursie Piosenki Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" pod czujnym okiem Yury: Ewy Śnieżanki, Anny Urbanowskiej i Michała Straszewskiego.

24 czerwca 2006 roku, śpiewała na
"Wieczorze Debiutów" gdzie została nazwana przez samego artystę tegoż wieczoru za najpiękniejszy głos rodzinnego miasta.

 

Żaneta ma niebywały głos, który pod wpływem emocji porusza serce. Aby wydobyć z siebie ten charakterystyczny głos wystarczy Jej pianino, bądź struny gitary. Żaneta z pewnością zjednuje wiele sympatii, zwłaszcza wśród słuchaczy. Wyróżnia ją to, co powinno, czyli ona sama. Jest pewna siebie, czuje się dobrze we własnej skórze i nie chce niczego zmieniać. Jak na swój młody wiek jest niezwykle dojrzała wokalnie. To cudowne, że w plastikowych czasach jest ktoś taki jak ona i że nie jest to niszowe. Słuchać Jej to jak przeżywać łzy pierwszej miłości i popołudnia utopione w melancholii. W jej głosie jest gniew, żal, tęsknota, które sprawiają, że Jej wierzymy, a także szczęście, radość i chęć dania komuś tego co wypływa z Jej głosu z Jej serca. Jest niesamowicie muzykalna i naturalna. Jest sobą, naturalną dziewczyną a przy tym śpiewa magicznie.

ERYK "ERIC_ERICO" JĘDRZEJCZAK
ERYK "ERIC_ERICO" JĘDRZEJCZAK

Eryk Jędrzejczak uczestniczył w programie "Tak to leciało" spełniły się Jego skryte marzenia, zaśpiewania dla szerszej publiczności, a tym samym spełnienia się w roli wokalisty.

18 listopada 2006 roku w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się XIV Konkurs Piosenki "STRUNA 2006"-zajął tam III miejsce. Głównym członkiem Yury był Janusz Tylman "Śpiewające Fortepiany", a także Maria Winiarska aktorka polskiej sceny filmowej.

13 marca 2006 roku na X Konkursie Piosenki Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" zajął II miejsce pod czujnym okiem Yury: Ewy Śnieżanki, Anny Urbanowskiej i Michała Straszewskiego.

17 grudnia 2005 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie filia Boryszew miał miejsce solowy występ Eryka Jędrzejczaka. Cyt."Swym śpiewem prawdziwie uraczył On wszystkich zebranych. Okazało się, że ten młody artysta wykonuje piosenki, do których sam pisze słowa"

26.11.2004roku, brał również udział w III Przeglądzie z Dobrym Tekstem CZUŁE MIEJSCA 2004 pt. "Różne Barwy Samotności" w Ośrodku Kultury ARSUS w Warszawie, a także w VI Przeglądzie Piosenki z Dobrym Tekstem pt. "Wędrówka przez życie". Był to wieczór poświęcony twórczości Edwarda Stachury, w Ośrodku Kultury Arsus w Warszawie.

 

Eryk Jędrzejczak jest wokalistą, autorem tekstów, autorem muzyki i oprócz tego, że śpiewa, gra także czasem na instrumentach klawiszowych i harmonijce ustnej. Swą muzyczną drogę zaczynał w Kościele gdzie mógł swoje uczucie przekazywać wiernym. Następnie w zespole Megido (zagranych ok. 70 imprez) mógł rozwijać swój temperament, później w zespole Diament uwidocznił sens swoich działań. Od 2007 roku cieszył się ze swoich osiągnięć z kolejnym zespołem rozrywkowym (zagranych ok. 200 imprez). Teraz współtworzy formację muzyczną Make Me Feel gdzie okazała się najlepszą doświadczoną grupą wokalno instrumentalną.

 

 

Wokaliści zespołu Make Me Feel - Żaneta i Eryk, mieli okazję i przyjemność w 2005 roku supportować przed koncertem i wyjątkowym wydarzeniem w Miejskim Ośrodku Kultury. Alicja Majewska miała swój Koncert Charytatywny w Domu Rzemiosła w Sochaczewie. Śpiewać przed taką osobowością dało Im możliwość rozwijania swojego talentu wokalnego. Brali udział w castingach do "Idola", "Szansy na Sukces", "X Factor", "Debiuty-Opole" gdzie mogli spędzać czas w klimacie różnej muzyki ze znakomitymi muzykami i wokalistami z branży muzycznej, z którymi do dziś współpracują. Próbowali także swoich sił w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland" gdzie zostali zaproszeni na przesłuchanie. Ważną kwestią jaką warto podkreślić jest to, że wokaliści Make Me Feel zostali przydzieleni do ścisłej czołówki najlepszych wokalistów w Polsce.

 

ROBERT STEFAN "WŁOSKI OGIER_KAMAZ" STEFANSKY
ROBERT STEFAN "WŁOSKI OGIER_KAMAZ" STEFANSKY

Robert Stefański, jest stałym i nie zastąpionym członkiem zespołu oraz nierozerwalnie związanym muzycznie, przyjacielem grupy Make Me Feel.

 

Roberto na saksofonie gra już od ponad 20 lat. Wierzy, że przez całe życie człowiek się uczy, dlatego stara się aby muzyka była dla Państwa czymś bogatym i godnym.

 

Jego początki związane są z różnymi orkiestrami i współpracą z zespołami muzycznymi.

Ostatnio miał okazje być na rocznym kontrakcie w Finlandii gdzie nagrywał płytę jako muzyk sesyjny dla wytwórni Firebox Records.

 

Robert zajmuje się także oprawą muzyczną podczas Ślubów tj. Mszy Świętych, ale również Ślubów Cywilnych (np. grał w pomarańczarni w łazienkach warszawskich). Gra takie utwory jak Ave Maria, marsz Wagnera itp. ale również po Mszy Świętej, podczas składnia życzeń ulubione utwory Młodych i chyba właśnie granie podczas takich uroczystości dawało mu największą satysfakcje i myśl, że sprawia tym samym wielką przyjemność Młodej Parze.

 

Robert gra na saksofonie tenorowym, sopranowym, altowym, a także na klarnecie i gitarze basowej oraz instrumentach klawiszowych.

 

Muzyka to dla Niego tlen, dzięki któremu życie nabiera sensu. Lubi muzykę rozrywkową lat 70' i 80' tych i szeroko rozwinięty pop-rock.

 

Z "Make Me Feel" łączy go ciepło muzyczne i ta czułość z jaką gramy dla Państwa.

PAWEŁ "PANCHO_ZENEK" ŁUCZYŃSKI
PAWEŁ "PANCHO_ZENEK" ŁUCZYŃSKI

Zawodowy perkusista jest kolejnym członkiem zespołu Make Me Feel. Klasa sama w sobie, kręgosłup zespołu z idealną sekcją rytmiczną. Wyróżnia się niesamowitym groove'm.

 

Paweł swoje doświadczenie w branży muzyki rozrywkowej zdobywał z zespołami grającymi blues, rock i metal.

 

    Jego sposób gry to wypadkowa wielu stylów muzycznych, opartych na fenomenalnym  groovie, muzykalności oraz bardzo dobrym poczuciu rytmu, który zapewnia odpowiednią płynność granych przebiegów rytmicznych. Gra z duszą, idealnym timem i feelingiem co jest bardzo istotne. Paweł co najciekawsze ma słuch absolutny i potrafi grać również na innych instrumentach jak na przykład instrumentach klawiszowych czy gitarze.

Fascynuje go gra  John'a 'JR' Robinson'a, a także powalający, a zarazem hipnotyczny beat samego Ndugu'a Chancler'a. Z upodobaniem podziwia grę perkusistów; Jeffa Porcaro oraz Gavina Harrisona

Lubi muzykę rockową jak i popową m.in. zespoły Pink Floyd, TOTO, Poluzjanci.

 

Z Make Me Feel łączy go rytm, który pobudza emocje i który nadaje każdej piosence sens istnienia.

 

KRZYSIEK "KRIS_SANTANO_GITARRO" SZOSTAK
KRZYSIEK "KRIS_SANTANO_GITARRO" SZOSTAK

Krzysztof Szostak pasjonuje się od zawsze bluesem. Przygląda się grze Eric'a Clapton'a, a także fascynuje się powalającą grą samego Slash'a. Szczerze można stwierdzić, że nie odbiega od nich talentem. Każda zagrana piosenka wprowadza wszystkich w stan magicznej aury. Wspaniale odnajduje się w utworach Carlosa Santany. Po za tym, że gra z pasją na gitarze elektrycznej, również świetnie gra na gitarze elektro-akustycznej oraz basowej.

Techniką grania przypomina samego BB King'a. Perfekcyjnie odnajduje się w każdego typu muzyce. Gdy jest na scenie każda impreza jest niezapomniana. Wspaniale czuje się w rockowych kawałkach, a także interesuje go Jazz tradycyjny gdzie z zamiłowania wsłuchuje się w grę John'a Scofield'a.
Talent to jego drugie imię, co także jest wizytówką Make Me Feel

 

 

Inspiracje Zespołu Make Me Feel:

Michael Jackson, George Michael, Elton John, Whitney Houston, Tina Turner, Celine Dion, Robbie Williams, Richard Marx, ACDC, Queen, Aerosmith, Guns N' Roses, Nirvana, Deep Purple, Dire Straits, Depeche Mode, Toto, Sting, The Scorpions, Smokie, Nikelback, Eric Gales, Eric Clapton, Gary Moore, Chris Rea, Roxette, Donna Summer, Annie Lennox, The Pretenders, Phil Colins, James Morrison, Prince, Lionel Ritchie, John Mayer, U2, Bon Jovi, Mariah Carey, Czesław Niemen, Dżem, Lady Pank, Perfect, Hey, Ira, Maanam, The Baseballs, Adele, Anita Lipnicka, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Edyta Bartosiewicz, Kurt Nilsen, Bee Gees, Modern Talking, C.C. Catch, Savage, BoneyM, Bad Boys Blue, Fancy...

Zadzwoń i zarezerwuj termin :)
Zadzwoń i zarezerwuj termin :)