O nas


Śpiew i Muzyka dla nas to płomienna melodia, nuty, rytmika, zabawa, ale przede wszystkim przyjemność i pasja, oddanie siebie, swoich uczuć, oddanie serca, otworzenie się duchowo i emocjonalnie, co porusza nas wewnętrznie. Śpiewamy i gramy to co nam w duszy gra, to co wypływa z naszego serca, co kochamy i staramy się żeby inni też to pokochali.

 

ZAPRASZAMY NA NASZEGO

FANPAGE'A NA FACEBOOK'U

!!! KLIKNIJ !!!

 

Poniżej przedstawiamy sylwetki każdego z członków zespołu

Make Me Feel

 


 

ŻANETA "ŻANETTA_ŻYLETTA" JĘDRZEJCZAK
ŻANETA "ŻANETTA_ŻYLETTA" JĘDRZEJCZAK

Przedstawiamy Wam naszą wyjątkową i niepowtarzalną piękność,

naszą wokalistkę Żanetę Jędrzejczak.

 

Żaneta jak wiadomo KOCHA ŚPIEWAĆ. Nie od dzisiaj wiemy, że to Jej pasja.

 

Brała udział w wielu konkursach wokalnych.

Zauważona przez Roberta Leszczyńskiego i Urszulę Dudziak na castingu do "Debiutów Opola" za niezwykły wokal, który spowodował, jak sami to powiedzieli, dreszcze na ich plecach.

 

Brała czynny udział na występach kulturowych na rzecz miasta. Śpiewała na sochaczewskiej "Muszli koncertowej" dając ogromną przyjemność publiczności swoją postawą sceniczną i wokalem.

 

W sierpniu 2009 roku miała przyjemność brania udziału w programie "Tak To Leciało"

 

13 marca 2006 roku brała udział w X Konkursie Piosenki Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer", Jej kunszt wokalny oceniany był przez Ewę Śnieżankę, Annę Urbanowską i Michała Straszewskiego.

 

24 czerwca 2006 roku, śpiewała na "Wieczorze Debiutów Łukasza Kucińskiego" gdzie została nazwana przez samego artystę tegoż wieczoru za najpiękniejszy głos jakie kiedykolwiek słyszał.

 

Żaneta ma niebywały głos, który pod wpływem emocji porusza serce. Aby wydobyć z siebie ten charakterystyczny głos wystarczy Jej pianino, bądź struny gitary. Żaneta z pewnością zjednuje wiele sympatii, zwłaszcza wśród słuchaczy. Wyróżnia ją to, co powinno, czyli ona sama.

 

Jest pewna siebie, czuje się dobrze we własnej skórze i nie chce niczego zmieniać. Jak na swój młody wiek jest niezwykle dojrzała wokalnie. To cudowne, że w plastikowych czasach jest ktoś taki jak ona i że nie jest to niszowe.

 

Słuchać Jej to jak przeżywać łzy pierwszej miłości i popołudnia utopione w melancholii.

W jej głosie jest gniew, żal, tęsknota, które sprawiają, że Jej wierzymy, a także szczęście, radość i chęć dania komuś tego co wypływa z Jej głosu z Jej serca.

 

Jest niesamowicie muzykalna i naturalna. Jest sobą, naturalną dziewczyną a przy tym śpiewa magicznie.

 

Żaneta jest profesjonalistką także i w dziedzinie kosmetologii. Wykonuje trwały i dokładny manicure, na który zaprasza wszystkie Panie dbające o swoje paznokcie.

ERYK "ERIC_ERICO" JĘDRZEJCZAK
ERYK "ERIC_ERICO" JĘDRZEJCZAK

Nasz wokalista, frontman Eryk Jędrzejczak.

 

Jego historia była od zawsze związana z Muzyką. Jego początki sięgają czasów szkolnych gdzie brał czynny udział w życiu kulturowym Szkoły, później życiu kulturowym rodzinnego miasta Sochaczew.

 

Uczestniczył w różnych programach telewizyjnych o tematyce wokalnej między innymi w programie "Tak to leciało", „X Factorze”, „Szansie na sukces”, „Idolu” czy „The Voice of Poland" gdzie miał możliwość zaśpiewania dla szerszej publiczności, a tym samym spełnienia się w roli wokalisty. Poznał tam świetnych muzyków, z którymi do dziś utrzymuje dobre kontakty.

 

18 listopada 2006 roku w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się XIV Konkurs Piosenki "STRUNA 2006"-zajął tam III miejsce. Głównym członkiem Jury był Janusz Tylman "Śpiewające Fortepiany", czy Maria Winiarska aktorka polskiej sceny filmowej.

 

13 marca 2006 roku na X Konkursie Piosenki Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" zajął II miejsce. Jego kunszt wokalny oceniany był przez Ewę Śnieżankę, Annę Urbanowską i Michała Straszewskiego.

 

17 grudnia 2005 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie filia Boryszew miał swój solowy recital, na którym śpiewał piosenki Agnieszki Osieckiej, Edwarda Stachury, Starego Dobrego Małżeństwa czy utwory bluesowo-rockowe w swojej własnej kompozycji.

 

26 listopada 2004 roku, brał również udział w III Przeglądzie z Dobrym Tekstem CZUŁE MIEJSCA 2004 pt. "Różne Barwy Samotności" w Ośrodku Kultury ARSUS w Warszawie, a także w VI Przeglądzie Piosenki z Dobrym Tekstem pt. "Wędrówka przez życie". Był to wieczór poświęcony twórczości Edwarda Stachury, w Ośrodku Kultury Arsus w Warszawie.

 

Eryk Jędrzejczak jest zawodowym wokalistą, pisze własne teksty i komponuję własną muzykę. Ma na swoim koncie autorskie single m.in. utwory „Tylko Ty” czy „Wykonywana czynność.” Oprócz tego gra na harmonijce ustnej.

 

Współpracował między innymi z Włodzimierzem Korczem, Alicją Majewską, zespołem „The Postman”, grupą "Pa Pa D", z formacją "Piękni i Młodzi", Zenonem Martyniukiem z zespołem Akcent, Mariuszem Ostrowskim, Sebastianem i Kamilem Jastrzębskim, Kamilem Rutkowskim, Robertem Szambelanem, Wojtkiem Oleksakiem, Piotrem Rzempołuchem, Kamilem Roloffem, Krzysztofem i Pawłem Markiewiczem, Agnieszką Pieśko, Krzysztofem Szostakiem, Jaśkiem Schlucker'em, Pawłem Łuczyńskim, Tomaszem Grabskim, Marcinem Gańko, czy Michałem Będkowskim.

 

Swą muzyczną drogę zaczynał w Kościele pw św. Józefa Robotnika w Chodakowie, gdzie mógł swoje emocje przekazywać wiernym. Było to dla Niego bardzo ważne wydarzenie w życiu i do dziś wspomina ten czas z sentymentem.

 

Zanim narodził się pomysł założenia zespołu Make Me Feel, Eryk śpiewał w różnych zespołach muzycznych gdzie mógł rozwijać swój temperament i uwidocznić sens swoich działań.

 

Czas, w którym poświęcił się swojej Pasji to początek 2004 roku.

 

Lata doświadczeń, emisje głosu, warsztaty muzyczne i wokalne, przeglądy i festiwale dały mu siłę współtworzyć formację muzyczną Make Me Feel gdzie okazała się najlepszą doświadczoną grupą wokalno-instrumentalną.

 

 

Wokaliści zespołu Make Me Feel - Żaneta i Eryk, mieli okazję i przyjemność w 2005 roku supportować przed koncertem i wyjątkowym wydarzeniem w Miejskim Ośrodku Kultury. Alicja Majewska miała swój Koncert Charytatywny w Domu Rzemiosła w Sochaczewie. Śpiewać przed taką osobowością dało Im możliwość rozwijania swojego talentu wokalnego. Brali udział w castingach do "Idola", "Szansy na Sukces", "X Factor", "Debiuty-Opole" gdzie mogli spędzać czas w klimacie różnej muzyki ze znakomitymi muzykami i wokalistami z branży muzycznej, z którymi do dziś współpracują. Próbowali także swoich sił w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland" gdzie zostali zaproszeni na przesłuchanie. Ważną kwestią jaką warto podkreślić jest to, że wokaliści Make Me Feel zostali przydzieleni do ścisłej czołówki najlepszych wokalistów w Polsce.

 

ROBERT STEFAN "WŁOSKI OGIER_KAMAZ" STEFANSKY
ROBERT STEFAN "WŁOSKI OGIER_KAMAZ" STEFANSKY

Robert Stefański, jest stałym i nie zastąpionym członkiem zespołu oraz nierozerwalnie związanym muzycznie, przyjacielem grupy Make Me Feel.

 

Roberto na saksofonie gra już od ponad 20 lat. Wierzy, że przez całe życie człowiek się uczy, dlatego stara się aby muzyka była dla Państwa czymś bogatym i godnym.

 

Jego początki związane są z różnymi orkiestrami i współpracą z zespołami muzycznymi.

Ostatnio miał okazje być na rocznym kontrakcie w Finlandii gdzie nagrywał płytę jako muzyk sesyjny dla wytwórni Firebox Records.

 

Robert zajmuje się także oprawą muzyczną podczas Ślubów tj. Mszy Świętych, ale również Ślubów Cywilnych (np. grał w pomarańczarni w łazienkach warszawskich). Gra takie utwory jak Ave Maria, marsz Wagnera itp. ale również po Mszy Świętej, podczas składnia życzeń ulubione utwory Młodych i chyba właśnie granie podczas takich uroczystości dawało mu największą satysfakcje i myśl, że sprawia tym samym wielką przyjemność Młodej Parze.

 

Robert jest multiinstrumentalistą i gra na saksofonie tenorowym, sopranowym, altowym, a także na klarnecie, gitarze basowej oraz instrumentach klawiszowych.

 

Muzyka to dla Niego tlen, dzięki któremu życie nabiera sensu. Lubi muzykę rozrywkową lat 70' i 80' tych i szeroko rozwinięty pop-rock.

 

Z "Make Me Feel" łączy go ciepło muzyczne i ta czułość z jaką gramy dla Państwa.

PAWEŁ KOWALCZYK
PAWEŁ KOWALCZYK

Kolejnym członkiem zespołu Make Me Feel jest nasz perkusista Paweł.


Jeśli mielibyśmy oceniać jego kunszt to bezapelacyjnie jest to klasa sama w sobie.

 

Dobry, równy rytm to podstawy dobrego zespołu muzycznego, w kapeli jest „kręgosłupem” z idealną sekcją rytmiczną. Wyróżnia Go niesamowity groove.


Swoje doświadczenie w branży zdobywał z zespołami grającymi blues, rock i metal. Jego sposób gry to wypadkowa wielu stylów muzycznych, opartych na, tak jak już wspominaliśmy, fenomenalnym groovie, muzykalności oraz bardzo dobrym poczuciu rytmu, który zapewnia odpowiednią płynność granych przebiegów rytmicznych.


Gra z duszą, idealnym time’m i feeling’iem co jest bardzo istotne by piosenka i jej przesłanie miało sens.


Fascynuje go gra Rhani Krija, perkusisty współpracującego m. in. ze Sting'iem oraz John'a 'JR' Robinson'a, a także powalający, a zarazem hipnotyczny beat samego Ndugu'a Chancler'a. Z upodobaniem podziwia grę perkusistów; Jeffa Porcaro oraz Gavina Harrisona.


Lubi muzykę rockową jak i popową m.in. zespoły Pink Floyd, TOTO, Metallica.

 

Z Make Me Feel łączy go prawdziwa przyjaźń, no i te „uderzenie”, które pobudza emocje, które nadaje każdej piosence tą magię.

 

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że jest perkusistą jednym z najlepszych w Polsce.

TOMASZ KOŁDROWSKI
TOMASZ KOŁDROWSKI

Nasz Tomek z Muzyką związany jest już od ponad 20 lat. Ceni w sobie muzyczne tradycje rodzinne, z których wyniósł swoje zamiłowanie do grania.

 

Interesuje go muzyka różnego gatunku, a w szczególności heavy metal, hard rock lat 80, AOR, new romantic, synth pop, disco 70/80s oraz elektroniczna muzyka taneczna tj; techno, rave, goa, trance, progressive house, dark electro lat 80'tych.

 

Tomek ma bardzo dobry słuch, niesamowitą wiedzę i umiejętności, którą wykorzystuje przy swoich autorskich kompozycjach i aranżacjach.

  

Ma wielką pasję do szeroko pojętej Muzyki i dużą wrażliwość artystyczną.

 

Fascynuje go technika gry Yngvie Malmsteem'a, Joe Satriani'ego oraz Eddie Van Halen'a.

 

Mark Knopfler zaraził go swoją swobodą i spokojem, natomiast Steve Ray Voughan odkrył Jego pokłady bluesowe.

 

Na scenie zachowuje się czasem jak Pat Metheny, ekscytując się każdą nutą, bawiąc się dźwiękiem.

 

Paco de Lucia, Tommy Emmanuel to kolejni mentorzy precyzyjnej gry na gitarze akustycznej.

  

Inspiracje czerpie także od polskich mentorów m.in. od Jana Borysewicza, Marka Raduli, Jerzego Styczyńskiego, Ryszarda Sygitowicza czy Grzegorza Skawińskiego.

 

Gdy jest na scenie każda impreza jest niezapomniana. Perfekcyjnie odnajduje się w każdym gatunku muzycznym, natomiast wspaniale czuje się w rockowych kawałkach.

 

Przyglądając się grze Eric'a Clapton'a, Brian'a May'a, Mike Oldfield'a, Eric'a Johnson'a, Jason'a Becker'a a także fascynując powalającą grą samego Slash'a, szczerze można stwierdzić, że nie odbiega od nich talentem.

 

Każda zagrana piosenka wprowadza wszystkich w stan magicznej ekstazy. Po za tym, że gra z pasją na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej, basowej, również świetnie gra na instrumentach klawiszowych.

 

Tomek wspiera naszych wokalistów także śpiewem na głosy, pisze teksty, komponuje, aranżuje i produkuje własne utwory. Ma na koncie współprace ze znakomitymi muzykami, zespołami oraz udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych i medialnych.

Od lat występuje na imprezach okolicznościowych, eventach, piknikach, festynach, imprezach masowych oraz w klubach i pubach w różnych konfiguracjach.

 

Jak gra to widać, że otwiera się wewnętrznie, cały jest w elektryzującym napięciu. Jego solówki to mistrzostwo świata, nie do podrobienia. Zawsze wymyśla coś innego, coś swojego, co jest dowodem jego talentu.

  

Nawet utworom Disco Polo potrafi nadać nowego brzmienia.
 
  

Inspiracje Zespołu Make Me Feel:

Michael Jackson, George Michael, Elton John, Whitney Houston, Tina Turner, Celine Dion, Robbie Williams, Richard Marx, ACDC, Queen, Aerosmith, Guns N' Roses, Nirvana, Deep Purple, Dire Straits, Depeche Mode, Toto, Sting, The Scorpions, Smokie, Nikelback, Eric Gales, Eric Clapton, Gary Moore, Chris Rea, Roxette, Donna Summer, Annie Lennox, The Pretenders, Phil Colins, James Morrison, Prince, Lionel Ritchie, John Mayer, U2, Bon Jovi, Mariah Carey, Czesław Niemen, Dżem, Lady Pank, Perfect, Hey, Ira, Maanam, The Baseballs, Adele, Anita Lipnicka, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Edyta Bartosiewicz, Kurt Nilsen, Bee Gees, Modern Talking, C.C. Catch, Savage, BoneyM, Bad Boys Blue, Fancy, Dire Straits, Richard Marx, Genesis, Scorpions, Mr Big, Extreme, Europe, Whitesnake, Def Leppard, Bon Jovi, Stratovarius, Nightwish, IRA, Kramer, Fatum, Kat, Ceti, Turbo, Dżem, Non Iron, Human, Pilichowski Band, Lombard, Bajm, Oddział Zamknięty...

Zadzwoń i zarezerwuj termin :)
Zadzwoń i zarezerwuj termin :)
Zespół Make Me Feel Najlepszy wybór należy do Ciebie